Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Veluvine
Nunspeet
C.C. 't Vondel
Halle
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C Warenar
Wassenaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Figi Theater
Zeist
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Theater De Omval
Diemen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Muze
Noordwijk
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Velinx
Tongeren
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
van Beresteyn
Veendam
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
donderdag 08 februari 2018
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 09 februari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 10 februari 2018
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
zondag 11 februari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag