CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -15
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 25 apr
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Kolk
Assen
't Getouw
Mol
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vr 26 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Horst
Venhorst
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultura
Ede
20:30
Ons Tejater
Lieshout
1
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 28 apr
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Nationale Theater
Den Haag
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ma 29 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
19:00
Meervaart
Amsterdam
di 30 apr
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Toneelschuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
wo 01 mei
Theater de Mythe
Goes
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle

donderdag 25 april 2019

Nienke Plas - Van de hak op de tak De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater Hof 88, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh... Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Figi Theater, Zeist
Yentl en de Boer - Magie Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Nijland - En de rest is onzin Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar 't Getouw, Mol
Kommil Foo - Oogst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Koningshof, Maassluis
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise) Markant Uden, Uden
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar AFAS Live, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Piepschuim - Grote Woorden De Meenthe, Steenwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out) Meervaart, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles De Boodschap, Rijen
20:30
Stefano Keizers KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mitch Benn Comedy Club Haug, Rotterdam

vrijdag 26 april 2019

Ali B - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán De Speeldoos, Vught
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Angela Groothuizen - Lueke binge Wesopa Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh... Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Smith - De jaren van verstand De Horst, Venhorst
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Markant Uden, Uden
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Cultura, Ede
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ons Tejater, Lieshout
1
1
20:30
Lucinda Sedoc Meervaart, Amsterdam

zondag 28 april 2019

Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Het Nationale Theater , Den Haag
1
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

maandag 29 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren Parktheater, Eindhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Theaters Tilburg, Tilburg
19:00
Bert Kreischer Meervaart, Amsterdam

dinsdag 30 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Guzmán Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Stoep, Spijkenisse
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Toneelschuur, Haarlem
Kommil Foo - Oogst De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel ATLAS Theater, Emmen
Foto Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Boemel, Tilburg
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Hofnar, Valkenswaard

woensdag 01 mei 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Mythe, Goes
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Blauwe Kei, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?! De Domijnen, Sittard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om Alles! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Odeon, Zwolle
Pagina -15