Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
Theater De Omval
Diemen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kulturhus Holten
Holten
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Puddingfabriek
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
zaterdag 05 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 06 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 09 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 10 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Posttheater, Arnhem
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
vrijdag 11 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht