CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -15
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 05 okt
Kulturhus Holten
Holten
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
zo 06 okt
15:00
Puddingfabriek
Groningen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
ma 07 okt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 08 okt
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Toneelschuur
Haarlem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boom Chicago
Amsterdam
wo 09 okt
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
do 10 okt
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Munttheater
Weert
20:30
Metropool
Hengelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
vr 11 okt
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede

zaterdag 05 oktober 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Kulturhus Holten, Holten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Junushoff Theater, Wageningen
De Patrizanen - Het leven an sich Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Weijer, Boxmeer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Verte Cultureel Centrum Heerde, Heerde

zondag 06 oktober 2019

15:00
Tex de Wit Puddingfabriek, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann Grand Theatre, Groningen

maandag 07 oktober 2019

20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 08 oktober 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hehobros Toneelschuur, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Beun, Heiloo
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jen Kirkman Boom Chicago, Amsterdam

woensdag 09 oktober 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater PePijn, Den Haag
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater Hof 88, Almelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Posttheater, Arnhem
Best of... Ton Kas Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het spectrum, Schijndel
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Agora Theater Druten, Druten

donderdag 10 oktober 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Ludens, Voorburg
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Idea, Soest
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater De Veste, Delft
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Hehobros Theater Concordia, Enschede
20:00
Urbanus Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Stadstheater Arnhem, Arnhem
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Posttheater, Arnhem
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Podium Boxtel, Boxtel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Munttheater, Weert
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
Lebbis - De Ervaring Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - BASTA! Het Veur Theater, Leidschendam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten ECI Cultuurfabriek, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Comedy Club Haug, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Chassé Theater, Breda
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sara Kroos - Verte C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht

vrijdag 11 oktober 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Zaantheater, Zaandam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Stacey Esajas - SOEP! Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hehobros Theater Hof 88, Almelo
20:00
Daan Boom - De Eerste Theater De Tuin, Leusden
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Carrousel, Ommen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is S.C.C. De Ruchte, Someren
De Patrizanen - Het leven an sich Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pagina -15