Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
Boom Chicago
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Toomler Theater
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Ethias Arena
Hasselt
Diligentia
Den Haag
De Singer
Rijkevorsel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Stroud
Putten
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Dakota
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
G.C. De Wildeman
Herent
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
zondag 29 maart 2020
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comedy For Charity - Lachen Voor Goed Doel
Cacaofabriek, Helmond
Biswa Kalyan Rath
Boom Chicago, Amsterdam
Tommy Tiernan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 30 maart 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Tommy Tiernan
La Madeleine, Brussel
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Flint, Amersfoort
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jena Friedman
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 31 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
DeLaMar, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 01 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Theater de Spiegel, Zwolle
Grof geschud - Lijmen
Theater Concordia, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kommil Foo - Oogst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Debby Petter - De liefde voorbij
S.C.C. De Ruchte, Someren
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Souvenirs
Figi Theater, Zeist
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
De Singer, Rijkevorsel
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Nieuwe Kolk, Assen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Stroud, Putten
donderdag 02 april 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Oogst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán
G.C. De Wildeman, Herent
Debby Petter - De liefde voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer