Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Eendracht
Gemert
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
De Ogtent
Duiven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
19:15
De Harmonie
Leeuwarden
21:15
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Capitole
Gent
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Vianen
Vianen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Zaantheater
Zaandam
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fidei et Arti
Oudenbosch
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
Zaantheater
Zaandam
19:15
Theater de Spiegel
Zwolle
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
donderdag 17 maart 2022
20:00
Bas Birker / Emiel van der Logt / Kristel Zweers / Victor Luis van Es
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
André Manuel - Sneu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 18 maart 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Uit het niets
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meerpaal, Dronten
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Knock Out Comedy Crew
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Idea, Soest
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Eendracht, Gemert
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Ogtent, Duiven
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Schalm, Veldhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Harmonie, Leeuwarden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Harmonie, Leeuwarden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Markant Uden, Uden
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
André Manuel - Sneu
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Posttheater, Arnhem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 19 maart 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Spant!, Bussum
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Figi Theater, Zeist
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Capitole, Gent
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Noorderkerk, Sneek
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Maagd, Bergen op Zoom
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Marcel Harteveld - Geen idee
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater Vianen, Vianen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Weijer, Boxmeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 20 maart 2022
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
16:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 21 maart 2022
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jan Jaap van der Wal
La Madeleine, Brussel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Spiegel, Zwolle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 22 maart 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Umbilical Brothers
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam