CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -159
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 nov
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
za 10 nov
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Pook
Oostknollendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Willem
Papendrecht
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 11 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 12 nov
Theater Floralis
Lisse
di 13 nov
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
wo 14 nov
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
Munttheater
Weert
00:00
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Filmtheater Luxor
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Jan van Besouw
Goirle
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
1
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg

vrijdag 09 november 2018

20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland

zaterdag 10 november 2018

Martijn Kardol - Bang Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Speeldoos, Vught
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater RhederArt, Dieren
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Howard Komproe - Live on stage Parktheater, Eindhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash Pook, Oostknollendam
Patrick Laureij Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tineke Schouten - Highlights Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Louise Korthals - Alles is er Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat DeMess, Naarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anne-Marie Jung - Ram Theater ’t Mozaïek, Wijchen
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Joos Ockels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Paul de Munnik Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn De Dialoog, Ermelo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Hof 88, Almelo
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Diligentia, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:30
KILL ALL KIDS KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zondag 11 november 2018

Stefano Keizers - Erg Heel De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 12 november 2018

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Floralis, Lisse

dinsdag 13 november 2018

Nabil Aoulad Ayad - Monopoly De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Stefano Keizers - Erg Heel Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - Gewapend karton Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Diligentia, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Het Musiater, Zevenaar

woensdag 14 november 2018

Thomas Acda - Motel Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Kardol - Bang Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie Theater Harderwijk, Harderwijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Munttheater, Weert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit De Domijnen, Sittard
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles! Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Goudse Schouwburg, Gouda
1
Jeroen van Merwijk - Lucky Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Filmtheater Luxor, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Omval, Diemen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Het leven an sich Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Nieuwe Kolk, Assen
1
Ton Kas - Kakmaker Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu Theaters Tilburg, Tilburg
Pagina -159