Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weverij
Zierikzee
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Plomblom
Ninove
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Sneek
Sneek
Toomler Theater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Het Poorthuis
Peer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De hoogte
Winsum
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 28 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
donderdag 01 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
vrijdag 02 maart 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 03 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn