Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Agnietenhof
Tiel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Ludens
Voorburg
Theater Idea
Soest
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lux
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
DeMess
Naarden
20:30
De Speeldoos
Vught
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De hoogte
Winsum
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Bon theater
Medemblik
Beauforthuis
Austerlitz
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Papenstraattheater
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vrijdag 01 februari 2019
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 02 februari 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
zondag 03 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 04 februari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
woensdag 06 februari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal