CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -160
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 13 nov
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
14:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
ma 14 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
di 15 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
wo 16 nov
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Werft
Geel
14:00
Theater de Beun
Heiloo
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
do 17 nov
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Werft
Geel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
So What!
Gouda
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 18 nov
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Grenedeer
Gronsveld

zondag 13 november 2016

Micha Wertheim - Ergens Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep Kennemer Theater, Beverwijk
14:00
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
Foto Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch

maandag 14 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Lochem, Lochem

dinsdag 15 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ton Kas - JABROER Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen De Maaspoort, Venlo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

woensdag 16 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wilfried de Jong & Bruut! Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Koornbeurs, Franeker
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars De Harmonie, Leeuwarden
Joep Onderdelinden - Taart! Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werft, Geel
14:00
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Beun, Heiloo
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 HAN Campustheater, Nijmegen
Foto Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Jim Jefferies - The Unusual Punishment Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater de Mythe, Goes
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
NUHR - Draai het eens om Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater Harderwijk, Harderwijk

donderdag 17 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Aan de Slinger, Houten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Licht Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - Van horen zeggen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Agnietenhof, Tiel
1
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werft, Geel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Chassé Theater, Breda
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach De Muze, Noordwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali Markant Uden, Uden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo C.C. De Pas, Heesch
20:15
Pieter Jouke So What!, Gouda
1
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oldenosborn - #Life Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Witte Theater, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling De Speeldoos, Vught
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Minou Bosua Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 18 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Orpheus, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Agnietenhof, Tiel
Wilfried de Jong & Bruut! Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Grenedeer, Gronsveld
Pagina -160