Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Carrousel
Ommen
De Molenberg
Delfzijl
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaal Nova,
Nazareth
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Muze
Noordwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Hof 88
Almelo
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Reimerswaal
Rilland
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Ludens
Voorburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kulturhus Holten
Holten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
TOP
Bemmel
20:30
Energiehuis
Dordrecht
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
woensdag 10 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Dok6, Panningen
20:30
Piepschuim
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 11 januari 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Zaal Nova,, Nazareth
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
vrijdag 12 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
zaterdag 13 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven