CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -160
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 nov
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
1
za 09 nov
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Pit
Overloon
Diligentia
Den Haag
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Zaantheater
Zaandam
zo 10 nov
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
Spant!
Bussum
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
ma 11 nov
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
di 12 nov
ATLAS Theater
Emmen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 13 nov
ATLAS Theater
Emmen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Herd
Bladel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Hofman Café
Utrecht
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 08 november 2019

20:30
Anuar - EERLIJK Studio de Bakkerij, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Verte Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Hofnar, Valkenswaard
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Tuin, Leusden
20:15
Jacob Spoelstra Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Ludens, Voorburg
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto De Lama's
De Lama's Ziggo Dome, Amsterdam
1

zaterdag 09 november 2019

00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Agnietenhof, Tiel
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Agora Theater Druten, Druten
Kasper van der Laan - 1 Kilo Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première C.C. Deurne, Deurne
20:15
Max van den Burg - Paasbest C.C. Nesterlé, Nistelrode
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp De Maaspoort, Venlo
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Pit , Overloon
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Figi Theater, Zeist
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Hehobros Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniel Sloss Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Pook, Oostknollendam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Regiotheater Niehove, Niehove
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Scheldetheater, Terneuzen
Best of... Ton Kas Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Enge Buren - BASTA! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman Theater Berkelland, Eibergen
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Leest, Waalwijk
De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Verwachting, Ritthem
Sara Kroos - Verte Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Ludens, Voorburg
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Jan Beuving - Rotatie Zaantheater, Zaandam

zondag 10 november 2019

Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Spant!, Bussum
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater ’t Mozaïek, Wijchen

maandag 11 november 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Bussel, Oosterhout

dinsdag 12 november 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Maagd, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Hehobros Theater PePijn, Den Haag

woensdag 13 november 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Patrizanen - Het leven an sich C.C. Den Herd, Bladel
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Meenthe, Steenwijk
20:30
Hehobros Deventer Schouwburg, Deventer
Spruijt & Opperman - Heimweeën Dok6, Panningen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Dok6, Panningen
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het spectrum, Schijndel
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -160