Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kulturhus
Epe
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Pit
Overloon
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Pook
Oostknollendam
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
Spant!
Bussum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Het spectrum
Schijndel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 08 november 2019
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Jacob Spoelstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 09 november 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
zondag 10 november 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
maandag 11 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 12 november 2019
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 13 november 2019
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein