CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -161
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 okt
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luctor et Emergo
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Storm
Winterswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater 't Pand
Gorinchem
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Parktheater
Eindhoven
2
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 16 okt
Kukeleku
Horst
Toomler Theater
Amsterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
ma 17 okt
Spant!
Bussum
1
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
di 18 okt
Posttheater
Arnhem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
wo 19 okt
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Cerck
Beilen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
do 20 okt
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Wilminktheater
Enschede
1
1
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
vr 21 okt
De Schattelijn
Geertruidenberg
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theaters Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. Stroud
Putten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld

zaterdag 15 oktober 2016

Lenette van Dongen - Tegenwind Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Luctor et Emergo, Rilland
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Theater Ludens, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bouwkunde, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart! Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Theater 't Pand, Gorinchem
1
Micha Wertheim - Ergens Anders Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR - Draai eens om Flint, Amersfoort
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
2
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach De Weijer, Boxmeer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Enge Buren - Ruk! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Werftheater, Utrecht
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 16 oktober 2016

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Kukeleku, Horst
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Toomler Theater, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer Bijlmer Parktheater, Amsterdam
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Minou Bosua De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Ons Mierloos Theater, Mierlo

maandag 17 oktober 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van Spant!, Bussum
1
1
20:00
Jimmy Carr TivoliVredenburg, Utrecht

dinsdag 18 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater De Tuin, Leusden

woensdag 19 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Bouwkunde, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut! Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - JABROER Kennemer Theater, Beverwijk
Minou Bosua - Minoux Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - Bed & Breakfast De Cerck, Beilen
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Theater PePijn, Den Haag
20:00
NUHR Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus ATLAS Theater, Emmen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer De Oosterpoort, Groningen

donderdag 20 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Purmaryn, Purmerend
Wilfried de Jong & Bruut! Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - JABROER Zaantheater, Zaandam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Minou Bosua - Minoux Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Philippe Geubels Wilminktheater, Enschede
1
1
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Kleine Willem, Enschede

vrijdag 21 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Schattelijn, Geertruidenberg
Wilfried de Jong & Bruut! Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux Theaters Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - De Onzen Fransche School Culemborg, Culemborg
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theaterpand Weesp, Weesp
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. Stroud, Putten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Clifton Braam - De Eerste Keer Meervaart, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten Schaffelaartheater, Barneveld
Pagina -161