CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -161
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 feb
Schouwburg Almere
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
vr 09 feb
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Omval
Diemen
BREStheater
Brielle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Kolk
Assen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Gooiland
Hilversum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Cultura
Ede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 10 feb
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Gashouder
Dedemsvaart
Theater PePijn
Den Haag
Het Klooster
Woerden
De Velinx
Tongeren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
van Beresteyn
Veendam
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
zo 11 feb
C.C. Lokeren
Lokeren
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Meervaart
Amsterdam
ma 12 feb
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 13 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 14 feb
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden

donderdag 08 februari 2018

Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Schouwburg Almere, Almere
Richard Groenendijk - Om alles Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Welkom bij de Fresku show Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Spot Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Veluvine, Nunspeet
20:15
Zonder verdoving Diligentia, Den Haag
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel Cultura, Ede
20:30
André Manuel - De Onzen Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Agora Theater Lelystad, Lelystad
1

vrijdag 09 februari 2018

Jochen Otten - Troosten Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf De Meenthe, Steenwijk
Marco Lopes - Moedt Theater De Omval, Diemen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters BREStheater, Brielle
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam Theater De Kolk, Assen
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot Figi Theater, Zeist
Leon van der Zanden - Kameleon Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour Flint, Amersfoort
André Manuel - De Onzen Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty Theater Gooiland, Hilversum
Lebbis - De Bovengrens Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Percossa - BAM! Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Koningshof, Maassluis
20:15
Piepschuim De Zwaan, Uitgeest
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 10 februari 2018

Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten Theater Bellevue, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf Gashouder, Dedemsvaart
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks Het Klooster, Woerden
Jan Jaap van der Wal - Schoon De Velinx, Tongeren
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Mythe, Goes
André Manuel - De Onzen Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Bovengrens De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Film: Late Spring PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Op Sterk Water - Hotel HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ali B - Koorts Posttheater, Arnhem
20:30
William Boeva - Reset Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Piepschuim Schouwburg Het Park, Hoorn

zondag 11 februari 2018

Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Lokeren, Lokeren
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jacques Klöters De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Meervaart, Amsterdam

maandag 12 februari 2018

20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 13 februari 2018

Sanne Wallis de Vries - Gut Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 14 februari 2018

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pagina -161