Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Toomler Theater
Amsterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Kukeleku
Horst
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Spant!
Bussum
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Cerck
Beilen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
zaterdag 15 oktober 2016
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
zondag 16 oktober 2016
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 17 oktober 2016
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
dinsdag 18 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 19 oktober 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 20 oktober 2016
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 21 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen