Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
Theater De Omval
Diemen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Muze
Noordwijk
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Velinx
Tongeren
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
van Beresteyn
Veendam
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Willem
Papendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
CineCity
Vlissingen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 09 februari 2018
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 10 februari 2018
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
zondag 11 februari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 14 februari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
donderdag 15 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Welke show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marco Lopes - Moedt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch