Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Figi Theater
Zeist
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Mythe
Goes
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Velinx
Tongeren
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Gashouder
Dedemsvaart
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
C.C. Lokeren
Lokeren
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
De Weverij
Zierikzee
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Idea
Soest
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 09 februari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 10 februari 2018
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zondag 11 februari 2018
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
woensdag 14 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
donderdag 15 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch