Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
De Dialoog
Ermelo
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Schakel
Gilze
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Islemunda
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Zalencentrum de Treemter
Balk
BREStheater
Brielle
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
De Cammeleur
Dongen
De Eendracht
Gemert
20:30
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Papenstraattheater
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 18 oktober 2018
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 oktober 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
zaterdag 20 oktober 2018
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch