Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hofman
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C 't Schaliken
Herentals
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Fulcotheater
IJsselstein
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus
Epe
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
woensdag 06 november 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Gelderlandfabriek, Culemborg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Sloss
Melkweg, Amsterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Ton Kas Best of… Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Bouwkunde, Deventer
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 07 november 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 08 november 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Schalm, Westwoud
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
20:15
Hehobros
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Venray, Venray