Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Singer Theater
Laren
Theater De Leest
Waalwijk
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Figi Theater
Zeist
De Meenthe
Steenwijk
Het Klooster
Woerden
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Fulcotheater
IJsselstein
Veluvine
Nunspeet
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kappen
Haaksbergen
Hoftheater
Raalte
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Winsinghhof
Roden
Zaantheater
Zaandam
Theater Zinin
Nijverdal
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Bussel
Oosterhout
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Dok6
Panningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Islemunda
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Sneek
Sneek
Agora Theater Druten
Druten
Het Veur Theater
Leidschendam
Swanla Theater
Zevenhuizen
dinsdag 27 november 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 28 november 2018
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente
Markant Uden, Uden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 29 november 2018
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 30 november 2018
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen