Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Arto Theater
Schoonhoven
BREStheater
Brielle
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Deurne
Deurne
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
C-Mine
Genk
C.C. Stroud
Putten
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
vrijdag 25 januari 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 26 januari 2019
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 27 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
maandag 28 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 29 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 30 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
donderdag 31 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde