Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
DeMess
Naarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Singer Theater
Laren
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
vrijdag 25 januari 2019
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
zaterdag 26 januari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Perron-3, Rosmalen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Anna & Lisa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zondag 27 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
maandag 28 januari 2019
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 29 januari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 30 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 31 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen