Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Toegift
Den Hoorn
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 25 januari 2020
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
zondag 26 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Reggehof, Goor
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 28 januari 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Ervaring
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 29 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
The Silent Comedy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. De Werft, Geel
20:15
Daan Boom - De Eerste
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Concordia, Enschede
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
donderdag 30 januari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen