CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -163
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 nov
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Scheldetheater
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
BREStheater
Brielle
Theater Concordia
Haastrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Ons Tejater
Lieshout
za 05 nov
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Reggehof
Goor
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Kei
Reusel
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theaters Tilburg
Tilburg
BREStheater
Brielle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Wesopa Weesp
Weesp
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Sneek
Sneek
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Meerpaal
Dronten
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
zo 06 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
ma 07 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
di 08 nov
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Markant Uden
Uden
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ins Blau
Leiden
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
wo 09 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam

vrijdag 04 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Wilfried de Jong & Bruut!
Wilfried de Jong & Bruut! Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Ton Kas - JABROER Scheldetheater, Terneuzen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden De Kleine Komedie, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Matroesjka - Eeuwig Vlees Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Sleutelmoment Podium Boxtel, Boxtel
Joep Onderdelinden - Taart! Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty BREStheater, Brielle
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Concordia, Haastrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Mezrab Comedy Night Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien ATLAS Theater, Emmen
20:00
Mini & Maxi DeLaMar, Amsterdam
Foto Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Maaspoort, Venlo
20:15
Oldenosborn - #Life Cultura, Ede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Diligentia, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Meerpaal, Dronten
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Het Klooster, Woerden
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Ons Tejater, Lieshout

zaterdag 05 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Reggehof, Goor
Wilfried de Jong & Bruut! Theater Aan de Slinger, Houten
Ton Kas - JABROER Theater de Koornbeurs, Franeker
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden De Kleine Komedie, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux Isala Theater, Capelle aan den IJssel
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Enge Buren - Ruk! C.C. De Kei, Reusel
Oldenosborn - #Life Theater Mozaïek, Zuidlaren
Marc-Marie Huijbregts Theaters Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Sleutelmoment BREStheater, Brielle
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty Wesopa Weesp, Weesp
Freek de Jonge - De Peiling Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Ergens Anders Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
Jochen Otten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Spot Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien ATLAS Theater, Emmen
20:00
Mini & Maxi DeLaMar, Amsterdam
20:00
NUHR Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Kulturhus Holten, Holten
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater RhederArt, Dieren
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Singer Theater, Laren
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Bon theater, Medemblik
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Meerpaal, Dronten
Foto Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
1
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater De Omval, Diemen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Cultuurcentrum GO, Leerdam

zondag 06 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Marc-Marie Huijbregts Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Theaterkerk Bemmel, Bemmel

maandag 07 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van De Maaspoort, Venlo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

dinsdag 08 november 2016

Lenette van Dongen - Tegenwind Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Markant Uden, Uden
1
Youp van 't Hek - Licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Spot De Weijer, Boxmeer
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Veste, Delft
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Peiling De Kleine Willem, Enschede

woensdag 09 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Spiegel, Zwolle
Wilfried de Jong & Bruut! Zaantheater, Zaandam
Pagina -163