CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -164
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 05 okt
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater De Omval
Diemen
do 06 okt
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultura
Ede
Posthuis Theater
Heerenveen
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lievekamp
Oss
TheAtriuM
Mechelen
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vr 07 okt
Kulturhus Holten
Holten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Idea
Soest
De Weijer
Boxmeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
za 08 okt
Singer Theater
Laren
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
Meervaart
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Gryphus
Vierlingsbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wilminktheater
Enschede
1
1
Theater De Omval
Diemen
C.C. De Kei
Reusel
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven

woensdag 05 oktober 2016

20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Veste, Delft
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt De Speeldoos, Vught
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater De Omval, Diemen

donderdag 06 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER Schouwburg De Kring, Roosendaal
Minou Bosua - Minoux Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Sleutelmoment HAN Campustheater, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Taart! Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Cardo, Groesbeek
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business TheAtriuM, Mechelen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Theater Concordia, Enschede
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Werftheater, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Oscar Arnold Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Enge Buren - Ruk! Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Witte Theater, IJmuiden
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Isala Theater, Capelle aan den IJssel

vrijdag 07 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Kulturhus Holten, Holten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Lindenberg Theater, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Idea, Soest
Joep Onderdelinden - Taart! De Weijer, Boxmeer
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Het Park, Hoorn
Clifton Braam - De Eerste Keer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Ergens Anders Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Wilminktheater, Enschede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Wim Daniëls - Associëren Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Sneek, Sneek
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Omval, Diemen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater De Cirkel, Heemskerk

zaterdag 08 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Singer Theater, Laren
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER Theater de Purmaryn, Purmerend
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Schattelijn, Geertruidenberg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen Gryphus, Vierlingsbeek
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Eeuwig Vlees Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment Arto Theater, Schoonhoven
Joep Onderdelinden - Taart! Theater 't Onderdak, Sassenheim
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Wilminktheater, Enschede
1
1
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten C.C. De Kei, Reusel
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pagina -164