CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -164
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 nov
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Mythe
Goes
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 27 nov
14:00
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
ma 28 nov
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
1
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
di 29 nov
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 30 nov
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Musis
Arnhem
do 01 dec
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Stroud
Putten
Theater De Klinker
Winschoten
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond

zaterdag 26 november 2016

20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Mythe, Goes
1
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali De Reggehof, Goor
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Agnietenhof, Tiel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Spant!, Bussum
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Bon theater, Medemblik
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Markant Uden, Uden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ronald Snijders (muzikant) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 27 november 2016

14:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Schalm, Veldhoven

maandag 28 november 2016

Foto Marc-Marie Huijbregts
Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Youp van 't Hek - Licht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parktheater, Eindhoven
1
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Leidse Schouwburg, Leiden

dinsdag 29 november 2016

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Bussel, Oosterhout
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment Theaters Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? ATLAS Theater, Emmen
Foto Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Oldenosborn - #Life Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Parktheater, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 30 november 2016

Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Zuidplein, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Agora Theater Lelystad, Lelystad
Minou Bosua - Minoux De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Harderwijk, Harderwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment Theaters Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Musis, Arnhem

donderdag 01 december 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kirsten van Teijn - Zalf Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Daglicht C.C. Stroud, Putten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Even goede vrienden Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Speeldoos, Vught
André Manuel - De Onzen De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Ergens Anders Toneelschuur, Haarlem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pagina -164