Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater de Kom
Nieuwegein
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Weijer
Boxmeer
C.C. De steiger Boom
Boom
Het Evertshuis
Bodegraven
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
16:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultura
Ede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. 't Vondel
Halle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Enschede
zaterdag 03 februari 2018
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Munttheater, Weert
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Vincent Geers - Als beste getest
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Singer Theater, Laren
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 04 februari 2018
16:00
Woiski vs. Woiski van Orkater
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Cultura, Ede
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
maandag 05 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 06 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 07 februari 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 februari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede