Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
AINSI
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Evertshuis
Bodegraven
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 21 februari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
vrijdag 22 februari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
zaterdag 23 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch