Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dok6
Panningen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
AINSI
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
donderdag 21 februari 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 22 februari 2019
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg