CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -166
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 nov
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Idea
Soest
C.C. Achterolmen
Maaseik
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Kruisboog
Tienen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
DOK 6
Panningen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vr 25 nov
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maagd
Bergen op Zoom
Singer Theater
Laren
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
1
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 26 nov
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Kulturhus Holten
Holten
De Reggehof
Goor
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo

donderdag 24 november 2016

Peter Heerschop - Van horen zeggen Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Achterolmen, Maaseik
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Witte Theater, IJmuiden
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Kruisboog, Tienen
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn HAN Campustheater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vincent Geers - Je moet het maar durven Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook DOK 6, Panningen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Den heuvel, Alphen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ali B - Je Suis Ali Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater aan het Vrijthof, Maastricht

vrijdag 25 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg De Kring, Roosendaal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf Theater De Tuin, Leusden
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - Daglicht Deventer Schouwburg, Deventer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden Theater Ins Blau, Leiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Posttheater, Arnhem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Mini & Maxi De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Taart! DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Spil, Roeselare
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty De Weijer, Boxmeer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Schouwburg Hengelo, Hengelo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Den Horinck, Asse
20:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
20:00
De VV @ Volta Volta, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Ton Kas - Jabroer
Ton Kas - Jabroer De Nieuwe Kolk, Assen
1
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Veluvine, Nunspeet
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
André Manuel - De Onzen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Isabelle Beernaert Figi Theater, Zeist
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Cultura, Ede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Chassé Theater, Breda
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling C.C. De Klameare, Workum
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Ruk! S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Kleine Willem, Enschede
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Omval, Diemen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 26 november 2016

Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Zalf Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Johan Goossens - Daglicht Kulturhus Holten, Holten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Reggehof, Goor
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars De Maaspoort, Venlo
Pagina -166