Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Dillewijn
Ankeveen
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Werftheater
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De hoogte
Winsum
20:30
Theater De Omval
Diemen
Veluvine
Nunspeet
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Schakel
Waregem
De Maagd
Bergen op Zoom
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Beun
Heiloo
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Wesopa Weesp
Weesp
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Schakel
Waregem
Pook
Oostknollendam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
vrijdag 16 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zaterdag 17 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 20 september 2016
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 23 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 24 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede