Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Studio A58
Middelburg
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
16:00
Vorstin
Hilversum
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
Koningshof
Maassluis
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Markant Uden
Uden
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Hoftheater
Raalte
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Kik
Elst
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 06 december 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 07 december 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 08 december 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 december 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
zondag 10 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
maandag 11 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
dinsdag 12 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam