CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -167
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 jul
20:00
013
Tilburg
20:00
Martinuskerk
Hempens
vr 15 jul
Martiniplaza
Groningen
2
za 16 jul
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
vr 22 jul
20:00
Capitole
Gent
za 23 jul
20:00
Capitole
Gent
zo 24 jul
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
zo 07 aug
20:00
DeLaMar
Amsterdam
vr 12 aug
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
za 13 aug
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
ma 15 aug
20:00
Nijdrop
Opwijk
di 16 aug
Ziggo Dome
Amsterdam
2
zo 28 aug
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
do 01 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
vr 02 sep
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Bouwkunde
Deventer
za 03 sep
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
De Weijer
Boxmeer
zo 04 sep
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Diligentia
Den Haag
ma 05 sep
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
1
di 06 sep
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
wo 07 sep
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
do 08 sep
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
1
vr 09 sep
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
za 10 sep
van Beresteyn
Veendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
ma 12 sep
Theaterhotel Almelo
Almelo
di 13 sep
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
wo 14 sep
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 15 sep
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parktheater
Eindhoven
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
vr 16 sep
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen

donderdag 14 juli 2016

20:00
Comedy Central Presents: Reggie Watts 013, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen Martinuskerk, Hempens

vrijdag 15 juli 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Martiniplaza, Groningen
2

zaterdag 16 juli 2016

21:00
Eva Crutzen - Spiritus Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

vrijdag 22 juli 2016

20:00
Hans Teeuwen Capitole, Gent

zaterdag 23 juli 2016

20:00
Hans Teeuwen Capitole, Gent

zondag 24 juli 2016

20:00
Ben Blom Comedy Cafe, Amsterdam

zondag 07 augustus 2016

20:00
Bill Burr DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 12 augustus 2016

20:00
Bill Burr - You people are all the same Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Hans Teeuwen Kursaal Oostende, Oostende

zaterdag 13 augustus 2016

20:00
Hans Teeuwen Kursaal Oostende, Oostende

maandag 15 augustus 2016

20:00
Gili Nijdrop, Opwijk

dinsdag 16 augustus 2016

Foto Louis C.K.
Louis C.K. Ziggo Dome, Amsterdam
2

zondag 28 augustus 2016

Rayen Panday - Niet Verder Vertellen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Amy Schumer Heineken Music Hall, Amsterdam

donderdag 01 september 2016

Youp van 't Hek - Licht De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Betty Asfalt Complex, Amsterdam

vrijdag 02 september 2016

Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Podium Reimerswaal, Rilland
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater Bouwkunde, Deventer

zaterdag 03 september 2016

Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Werftheater, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Podium Reimerswaal, Rilland
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo De Weijer, Boxmeer

zondag 04 september 2016

De Partizanen - De Partizanen Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Eva Crutzen - Spiritus Diligentia, Den Haag

maandag 05 september 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van De Muze, Noordwijk
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Diligentia, Den Haag
1

dinsdag 06 september 2016

Youp van 't Hek - Licht Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

woensdag 07 september 2016

Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business Schouwburg Rex, Mol
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

donderdag 08 september 2016

Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business Schouwburg Rex, Mol
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn MIDI Tilburg, Tilburg
Foto Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater PePijn, Den Haag
1

vrijdag 09 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Lindenberg Theater, Nijmegen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
André Manuel - De Onzen Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Diligentia, Den Haag
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Posttheater, Arnhem

zaterdag 10 september 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië van Beresteyn, Veendam
Wilfried de Jong & Bruut! Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Het Klooster, Woerden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theaters Tilburg, Tilburg
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Oldenosborn - #Life De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater PePijn, Den Haag
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

maandag 12 september 2016

Youp van 't Hek - Licht Theaterhotel Almelo, Almelo

dinsdag 13 september 2016

Martijn Koning - Koning van de Lach Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht Theaterhotel Almelo, Almelo

woensdag 14 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Mini & Maxi Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Werftheater, Utrecht
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem

donderdag 15 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Herbakker, Eeklo
Foto Theo Maassen - Kwaad tot erger
Theo Maassen - Kwaad tot erger Parktheater, Eindhoven
1
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Betty Asfalt Complex, Amsterdam

vrijdag 16 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Chassé Theater, Breda
Minou Bosua - Minoux Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Lindenberg Theater, Nijmegen
Pagina -167