Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kunstgreep
Oostzaan
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kei
Reusel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Pieter Poot
De Blesse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kwartier
Stolwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Horst
Venhorst
zaterdag 22 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
zondag 23 september 2018
20:00
FATU XL
AFAS Live, Amsterdam
maandag 24 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gad Elmaleh
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 25 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pieter Poot, De Blesse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
woensdag 26 september 2018
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
donderdag 27 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 28 september 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst