Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Metropool
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Wesopa Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Posttheater
Arnhem
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Toomler Theater
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
donderdag 10 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
vrijdag 11 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 12 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
zondag 13 oktober 2019
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 14 oktober 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem