CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -168
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 nov
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 12 nov
Schaffelaartheater
Barneveld
van Beresteyn
Veendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Musis
Arnhem
Theater Ludens
Voorburg
Flint
Amersfoort
1
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Klooster
Woerden
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kielzog
Hoogezand
1
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Stenge
Heinkenszand
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 13 nov
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
14:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
ma 14 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
di 15 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
wo 16 nov
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Werft
Geel
14:00
Theater de Beun
Heiloo
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
do 17 nov
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel

vrijdag 11 november 2016

20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
René van Meurs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 12 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - JABROER van Beresteyn, Veendam
Minou Bosua - Minoux Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Lievekamp, Oss
Oldenosborn - #Life Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Spant!, Bussum
Joep Onderdelinden - Taart! Theater `t Spieker, Eibergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater 't Speelhuis, Helmond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Musis, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty Theater Ludens, Voorburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Flint, Amersfoort
1
Jochen Otten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
20:00
Mini & Maxi Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Enge Buren - Ruk!
Enge Buren - Ruk! Het Kielzog, Hoogezand
1
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Figi Theater, Zeist
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Foto Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 De Stenge, Heinkenszand
1
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
20:30
Comedyhuis Club De Kargadoor, Utrecht
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 13 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Ergens Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep Kennemer Theater, Beverwijk
14:00
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
Foto Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch

maandag 14 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Lochem, Lochem

dinsdag 15 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ton Kas - JABROER Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen De Maaspoort, Venlo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

woensdag 16 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wilfried de Jong & Bruut! Theater de Spiegel, Zwolle
Minou Bosua - Minoux Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Koornbeurs, Franeker
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars De Harmonie, Leeuwarden
Joep Onderdelinden - Taart! Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werft, Geel
14:00
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Beun, Heiloo
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 HAN Campustheater, Nijmegen
Foto Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Jim Jefferies - The Unusual Punishment Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater de Mythe, Goes
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
NUHR - Draai het eens om Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater Harderwijk, Harderwijk

donderdag 17 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Aan de Slinger, Houten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Ogterop, Meppel
Pagina -168