Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
C.C. De Pas
Heesch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Gashouder
Dedemsvaart
Theater Zuidplein
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
Het Klooster
Woerden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Den heuvel
Alphen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Boxtel
Boxtel
Werftheater
Utrecht
Musis
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Theater PePijn
Den Haag
Dok6
Panningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kampanje
Den Helder
Bon theater
Medemblik
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Schalm
Veldhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Agora Theater Druten
Druten
Pook
Oostknollendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Weverij
Zierikzee
20:30
Posttheater
Arnhem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Fulcotheater
IJsselstein
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Musis
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
donderdag 16 november 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
vrijdag 17 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
zaterdag 18 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
zondag 19 november 2017
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 21 november 2017
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 22 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 23 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden