Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
00:00
DeMess
Naarden
Goudse Schouwburg
Gouda
HAL60
Roelofarendsveen
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Floralis
Lisse
Theater Kulturhus
Borne
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Weijer
Boxmeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TOP
Bemmel
14:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grand Theatre
Groningen
17:00
Grand Theatre
Groningen
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
Puddingfabriek
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het spectrum
Schijndel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
vrijdag 04 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 05 oktober 2019
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Patrizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
Best of... Ton Kas
Posttheater, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Omval, Diemen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
zondag 06 oktober 2019
14:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
15:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
17:00
Jörgen Raymann
Grand Theatre, Groningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Tex de Wit
Puddingfabriek, Groningen
maandag 07 oktober 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 08 oktober 2019
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hehobros
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
woensdag 09 oktober 2019
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
donderdag 10 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam