CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -16
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 mrt
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
vr 11 mrt
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DNK
Assen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Podium heino
Heino
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
za 12 mrt
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Schie
Schiedam
Drommedaris
Enkhuizen
De Meerpaal
Dronten
1
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Vianen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 13 mrt
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 14 mrt
20:15
Flint
Amersfoort

donderdag 10 maart 2022

20:00
Louis C.K. Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Jandino - Opgefokt Markant Uden, Uden
20:15
Andries Tunru - In Theorie Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rayen Panday - Focus Posttheater, Arnhem
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater De Storm, Winterswijk

vrijdag 11 maart 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Agnietenhof, Tiel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Hoe dan?! De Muze, Noordwijk
Karin Bruers - Love is Wonderful! Markant Uden, Uden
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Posttheater, Arnhem
Foto Youp van 't Hek - De laatste ronde
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater De Leest, Waalwijk
1
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen DNK, Assen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Boxtel, Boxtel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Het spectrum, Schijndel
20:30
Max van den Burg Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - De Meesterkraker Theater Ludens, Voorburg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Theater De Omval, Diemen
20:30
Rayen Panday - Focus De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Podium heino, Heino
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Merijn Scholten - Solo Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
André Manuel - Sneu Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Theater de Griffioen, Amstelveen

zaterdag 12 maart 2022

Man, man, man, de Podcast Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Fulcotheater, IJsselstein
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Drommedaris, Enkhuizen
Christel de Laat - Hoe dan?! De Meerpaal, Dronten
1
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Aan de Slinger, Houten
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Theater Vianen, Vianen
Kasper van der Laan - 1 Kilo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Posttheater, Arnhem
Foto Youp van 't Hek - De laatste ronde
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater De Leest, Waalwijk
1
Pieter Derks - Uit het niets De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lieven Scheire La Madeleine, Brussel
20:00
Arie Koomen - BOE! Kulturhus Holten, Holten
Sjaak Bral - De Meesterkraker Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Oldenhermanns - FCKED Agnietenhof, Tiel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Dubbel Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg Venray, Venray
20:00
Louis C.K. Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Markant Uden, Uden
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rayen Panday - Focus Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
René van Meurs - 2636 De Molenberg, Delfzijl
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Agora Theater Druten, Druten
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Andries Tunru - In Theorie Zaantheater, Zaandam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Max van den Burg Posttheater, Arnhem
20:30
LOS - Lusten en Lasten C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes BREStheater, Brielle
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat (try-out) Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 13 maart 2022

14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Comedy Nacht Effenaar, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Spant!, Bussum
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 14 maart 2022

20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort
Pagina -16