CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -16
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 sep
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
zo 29 sep
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
di 01 okt
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
wo 02 okt
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 03 okt
Scheldetheater
Terneuzen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Munttheater
Weert
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
vr 04 okt
Zaantheater
Zaandam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
De Molenberg
Delfzijl
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Acropolis
Megen
Theater Kulturhus
Borne
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
HAL60
Roelofarendsveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kunstgreep
Oostzaan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
za 05 okt
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
TOP
Bemmel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

zaterdag 28 september 2019

20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking BaronTheater, Opende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Paasbest De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Aan de Slinger, Houten

zondag 29 september 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Paul Merton Meervaart, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Liza Treyger Boom Chicago, Amsterdam

dinsdag 01 oktober 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis - De Ervaring Theater PePijn, Den Haag

woensdag 02 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Ervaring Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Lama's Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - Life On Stage Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette De Muze, Noordwijk
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 03 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry Schaffelaartheater, Barneveld
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Lama's Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Urbanus Munttheater, Weert
20:00
Comedy Night bij café The Jack The Jack, Eindhoven
20:15
Ton Kas - Best of Ton Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Het Musiater, Zevenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Idea, Soest
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

vrijdag 04 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Onze Henry Theater Floralis, Lisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd DeMess, Naarden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Acropolis, Megen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Kulturhus, Borne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Bouwkunde, Deventer
Foto Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij HAL60, Roelofarendsveen
Lebbis - De Ervaring Kantine Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Best of... Ton Kas De Kunstgreep, Oostzaan
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
De Lama's Theater Orpheus, Apeldoorn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Purmaryn, Purmerend

zaterdag 05 oktober 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Weijer, Boxmeer
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jan Beuving - Rotatie Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek TOP, Bemmel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -16