CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -169
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 24 nov
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:15
Flint
Amersfoort
do 25 nov
Trixxo Theater
Hasselt
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Posttheater
Arnhem
De Kunstgreep
Oostzaan
Mimik
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Lochem
Lochem
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
vr 26 nov
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De kern
Wilrijk
Munttheater
Weert
De Muze
Noordwijk
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen

woensdag 24 november 2021

20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
LOS - Lusten en Lasten Diligentia, Den Haag
20:30
Lebbis - De Ziel Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater De Omval, Diemen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Flint, Amersfoort

donderdag 25 november 2021

Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken Trixxo Theater, Hasselt
Debby Petter - De liefde voorbij Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Uit het niets Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Kunstgreep, Oostzaan
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Mimik, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Meerpaal, Dronten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroens Clan - Tere Zieltjes De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thijs Kemperink - Herboren Schouwburg Lochem, Lochem
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Wilminktheater, Enschede
20:00
LOS - Lusten en Lasten Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
André Manuel - Sneu Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Cultura, Ede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jandino - Opgefokt Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Vincent Bijlo - Functie elders Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lebbis - De Ziel Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Zaantheater, Zaandam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater PePijn, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Schouwburg Ogterop, Meppel

vrijdag 26 november 2021

Grof geschud - Broeden Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. De kern, Wilrijk
Pieter Derks - Uit het niets Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - De laatste ronde De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Mythe, Goes
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Hoe dan?! S.C.C. De Ruchte, Someren
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Herboren Theater Carrousel, Ommen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater De Veste, Delft
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Agora Theater Lelystad, Lelystad
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Zaantheater, Zaandam
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Orpheus, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Ali B - Koorts Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Murth Mossel - Tot Op Dat Moment: De Evaluatie SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! C.C. De tippe, Vledder
20:00
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Lebbis - De Ziel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Dillewijn, Ankeveen
20:15
René van Meurs - Hunkert Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd Theater Idea, Soest
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Theater Vianen, Vianen
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Andries Tunru - In Theorie Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jandino - Opgefokt Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Focus Agora Theater Druten, Druten
20:30
Wart Kamps Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater De Omval, Diemen
Pagina -169