Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Schuur
Haarlem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Meerpaal
Dronten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Storm
Winterswijk
Figi Theater
Zeist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Toegift
Den Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Almere
Almere
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Veluvine
Nunspeet
00:00
C.C. Zundert
Zundert
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Grenedeer
Gronsveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
La Madeleine
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zondag 21 oktober 2018
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
maandag 22 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2018
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
woensdag 24 oktober 2018
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 25 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
vrijdag 26 oktober 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden