CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -170
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 sep
De Meenthe
Steenwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Witte Theater
IJmuiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Jan van Besouw
Goirle
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
za 01 okt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hof 88
Almelo
Witte Theater
IJmuiden
Bon theater
Medemblik
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Neede
Neede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Scheldetheater
Terneuzen
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
ma 03 okt
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
di 04 okt
Toneelschuur
Haarlem
Witte Theater
IJmuiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 05 okt
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
DeLaMar
Amsterdam
1
TheAtriuM
Mechelen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater De Omval
Diemen
do 06 okt
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultura
Ede
Posthuis Theater
Heerenveen
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 30 september 2016

Ton Kas - JABROER De Meenthe, Steenwijk
Minou Bosua - Minoux Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Arto Theater, Schoonhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte Jan van Besouw, Goirle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theaters Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten - Bonte avond De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Agnew - Unfinished Business Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mini & Maxi Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fabian Franciscus De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht

zaterdag 01 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Minou Bosua - Minoux Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Bon theater, Medemblik
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen Podium Neede, Neede
Marc-Marie Huijbregts Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Ergens Anders Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Agnew - Unfinished Business Kursaal Oostende, Oostende
20:00
NUHR Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Enge Buren - Ruk! Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk! Sense, Dokkum
20:15
Mini & Maxi Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Hoftheater, Raalte
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht
20:30
Cabarestafette De Speeldoos, Vught
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Papenstraattheater, Zwolle

maandag 03 oktober 2016

20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Spiegel, Zwolle

dinsdag 04 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Toneelschuur, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem

woensdag 05 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Muze, Noordwijk
Ton Kas - JABROER Stadstheater Arnhem, Arnhem
Minou Bosua - Minoux Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty Spant!, Bussum
Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
1
Alex Agnew - Unfinished Business TheAtriuM, Mechelen
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Veste, Delft
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt De Speeldoos, Vught
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater De Omval, Diemen

donderdag 06 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER Schouwburg De Kring, Roosendaal
Minou Bosua - Minoux Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Sleutelmoment HAN Campustheater, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Taart! Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -170