Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Thiemeloods
Nijmegen
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Diekhuus
Middelharnis
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Stroud
Putten
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeMess
Naarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkgebouw
Rijssen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Het Klooster
Woerden
Gashouder
Dedemsvaart
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 10 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
zaterdag 11 november 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 november 2017
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
donderdag 16 november 2017
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam