CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -170
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 sep
20:00
Dok6
Panningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Het spectrum
Schijndel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
za 21 sep
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DiamantTheater
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
00:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Machinist
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
zo 22 sep
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater het Hof
Arnhem
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
ma 23 sep
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
1
di 24 sep
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 25 sep
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
do 26 sep
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
De Kleine Willem
Enschede
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:15
Dok6
Panningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
vr 27 sep
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Chassé Theater
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
C.C Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Vestzaktheater
Son

vrijdag 20 september 2019

20:00
Urbanus Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het spectrum, Schijndel
20:15
Cabarestafette Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Horst, Venhorst
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Cultuurhuis De Klinker, Winschoten

zaterdag 21 september 2019

Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hof 88, Almelo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sara Kroos - Verte Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Canon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST DiamantTheater, Den Haag
Best of... Ton Kas Theater De Omval, Diemen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Cammeleur, Dongen
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Kulturhus Holten, Holten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Pieter Jouke / Tim Hartog O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Smeltkroes, Maarheeze
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Machinist, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater De Leest, Waalwijk

zondag 22 september 2019

20:00
Echt Gebeurd Toomler Theater, Amsterdam
20:00
DJ Paulus / President Obonjo / Rogier Kahlmann Theater het Hof, Arnhem
14:00
Mylou Frencken Sociëteit Vereeniging, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Verbeelding, Purmerend
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Mozaïek, Zuidlaren

maandag 23 september 2019

Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater 't Speelhuis, Helmond
1
1

dinsdag 24 september 2019

Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Theo Von Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parktheater, Eindhoven
00:00
Nathalie Baartman - Breek Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 25 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Rotatie Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:15
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest Het Klooster, Woerden

donderdag 26 september 2019

00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Onze Henry De Weijer, Boxmeer
Best of... Ton Kas Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Kleine Willem, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C. De Pas, Heesch
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Café de Griffioen, IJmuiden
Foto De Lama's
De Lama's De Harmonie, Leeuwarden
1
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Dok6, Panningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stacey Esajas - SOEP! Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Venray, Venray

vrijdag 27 september 2019

Best of... Ton Kas Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Edson Da Graça - Wakker C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier Chassé Theater, Breda
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater RhederArt, Dieren
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Jan van Besouw, Goirle
Foto De Lama's
De Lama's Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Soundos - Niets te verliezen C.C Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Koningshof, Maassluis
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Carrousel, Ommen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Luctor et Emergo, Rilland
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Vestzaktheater, Son
Pagina -170