CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -171
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 nov
Theaters Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Den heuvel
Alphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
vr 03 nov
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Klooster
Woerden
Papenstraattheater
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
Klif 12
Den Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 04 nov
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Speeldoos
Vught
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
zo 05 nov
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
di 07 nov
Fulcotheater
IJsselstein
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Klinker
Winschoten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
wo 08 nov
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
do 09 nov
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Lochem
Lochem

donderdag 02 november 2017

Emilio Guzman - Kom dan! Theaters Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk Den heuvel, Alphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jetty Mathurin - De Overdracht Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto De Lama's - Back in Action
De Lama's - Back in Action Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Guido Weijers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral Theater Hof 88, Almelo
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Zonder verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Parktheater, Eindhoven
20:30
Ben Phillips 013, Tilburg
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Het Evertshuis, Bodegraven

vrijdag 03 november 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater Harderwijk, Harderwijk
Emilio Guzman - Kom dan! Theaters Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Spot C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Leon van der Zanden - Kameleon De Schattelijn, Geertruidenberg
Ali B - Koorts Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - De Onzen C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Koornbeurs, Franeker
Jetty Mathurin - De Overdracht Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - Kakmaker Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten De Heeren van Dongen, Dongen
Kirsten van Teijn - Zalf Klif 12, Den Hoorn
Marco Lopes - Moedt Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sjaak Bral Schaffelaartheater, Barneveld
Foto De Lama's - Back in Action
De Lama's - Back in Action Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Het Klooster, Nuenen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers Diligentia, Den Haag
1
20:30
Polderman tiert welig Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 04 november 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Het Kielzog, Hoogezand
Emilio Guzman - Kom dan! Theater De Molen, Beuningen
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Speeldoos, Vught
Ton Kas - Kakmaker Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto De Lama's - Back in Action
De Lama's - Back in Action Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Het Klooster, Nuenen
20:15
Guido Weijers Diligentia, Den Haag
1
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

zondag 05 november 2017

Jochen Otten - Troosten Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral Theater De Tuin, Leusden

dinsdag 07 november 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Klinker, Winschoten
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Jan van Besouw, Goirle

woensdag 08 november 2017

Jochen Otten - Troosten Werftheater, Utrecht
Marco Lopes - Moedt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om alles De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Spot TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim Posttheater, Arnhem

donderdag 09 november 2017

Jochen Otten - Troosten Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fuad Hassen - Held Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Spot Schouwburg Lochem, Lochem
Pagina -171