Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
P3
Purmerend
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
de Berchplaets
Berghem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maagd
Bergen op Zoom
Meervaart
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
vrijdag 13 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 14 januari 2017
20:00
NUHR - Draai het eens om
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ludens, Voorburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Agnietenhof, Tiel
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Meenthe, Steenwijk
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Koningshof, Maassluis
20:00
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Kik, Elst
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Minou Bosua, 1 Bloeiende Maagd speelt MINOUX
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Spant!, Bussum
20:30
Bureau Sport in het Theater! Try Out.
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 15 januari 2017
20:00
Comedyshow
De Pul, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf
P3, Purmerend
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
de Berchplaets, Berghem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 januari 2017
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 17 januari 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 18 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Spiritus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maagd, Bergen op Zoom
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 19 januari 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen