Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
De Toegift
Den Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Speeldoos
Vught
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Fulcotheater
IJsselstein
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
Markant Uden
Uden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Chassé Theater
Breda
Theater De Omval
Diemen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Ludens
Voorburg
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
vrijdag 03 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 04 november 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 05 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 07 november 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
woensdag 08 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
donderdag 09 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 10 november 2017
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout