Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Comedy Cafe
Amsterdam
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. De Kruisboog
Tienen
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
zaterdag 31 maart 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 01 april 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 april 2018
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
woensdag 04 april 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 05 april 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 06 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen