Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
AINSI
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Willem
Papendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Martiniplaza
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultuurschuur
Monster
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
Jan van Besouw
Goirle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
dinsdag 11 december 2018
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 12 december 2018
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 13 december 2018
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein