CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -172
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 mei
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
zo 08 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
14:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Theater De Veste
Delft
ma 09 mei
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 10 mei
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
wo 11 mei
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
Flint
Amersfoort
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
do 12 mei
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Veluvine
Nunspeet
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Wilminktheater
Enschede
vr 13 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 14 mei
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
1
C.C. Cultura
Nootdorp
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort

zaterdag 07 mei 2016

20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Veste, Delft
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen De Oosterpoort, Groningen
Foto John Cleese
John Cleese TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Cameretten Finalistentournee Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Agora Theater Druten, Druten

zondag 08 mei 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak De Speeldoos, Vught
15:00
Intouchables Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Veste, Delft

maandag 09 mei 2016

20:00
Hans Teeuwen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 10 mei 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Teeuwen - Echte rancune Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen De Harmonie, Leeuwarden

woensdag 11 mei 2016

Jochen Otten Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Dekking Hoog Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kasper van Kooten Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Intouchables Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lenette van Dongen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Kommil Foo - Schoft
Kommil Foo - Schoft Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem

donderdag 12 mei 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy De Maagd, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Schoft Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment Veluvine, Nunspeet
Murth Mossel - Voors en tegens Theater de Griffioen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Wilminktheater, Enschede

vrijdag 13 mei 2016

Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids Cabaret Festival - finalistentour Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van Kooten De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intouchables Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk DOK 6, Panningen
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Johan Goossens - Daglicht De Speeldoos, Vught
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
André Manuel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bert Gabriels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 14 mei 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - De Partizanen Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Almere, Almere
1
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk C.C. Cultura, Nootdorp
Lankmoed - Onvergetelijk Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Flint, Amersfoort
Pagina -172