CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -173
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 apr
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
1
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 30 apr
Theater Bellevue
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Figi Theater
Zeist
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Speeldoos
Vught
zo 01 mei
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bellevue
Amsterdam
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 02 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
3
1
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 03 mei
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
3
20:00
Toneelschuur
Haarlem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
wo 04 mei
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
do 05 mei
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
2
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
vr 06 mei
Theater Hofpoort
Coevorden
SplotsZ
Roelofarendsveen
Prinsenhof
Best
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
za 07 mei
Diligentia
Den Haag
Prinsenhof
Best
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk

vrijdag 29 april 2016

Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Flint, Amersfoort
Daniël Arends Spant!, Bussum
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
John Cleese Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Intouchables Wilminktheater, Enschede
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Parktheater, Eindhoven
20:15
Jamie Grant - Leef! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Agora Theater Druten, Druten
Foto Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Posttheater, Arnhem
1
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo Theaters Tilburg, Tilburg

zaterdag 30 april 2016

Cameretten Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma Deventer Schouwburg, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater de Blauwe Kei, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Ins Blau, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Louter Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Figi Theater, Zeist
Lebbis - De Paardenpoetser Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Blonde Jongens en Tim De Kargadoor, Utrecht
20:00
Intouchables Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Parktheater, Eindhoven
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
André Manuel Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Sneek, Sneek
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Daniël Arends Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar De Speeldoos, Vught

zondag 01 mei 2016

Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Agora Theater Druten, Druten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Bellevue, Amsterdam
14:30
Intouchables Wilminktheater, Enschede
20:00
John Cleese De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 02 mei 2016

René van Meurs - Even Goede Vrienden Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto John Cleese
John Cleese Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
3
1
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 03 mei 2016

Hans Teeuwen Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Spant!, Bussum
Foto John Cleese
John Cleese Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
3
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Toneelschuur, Haarlem
Foto Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Intouchables Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Stoep, Spijkenisse

woensdag 04 mei 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater aan het Vrijthof, Maastricht

donderdag 05 mei 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
2
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam

vrijdag 06 mei 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Hofpoort, Coevorden
De Partizanen - De Partizanen SplotsZ, Roelofarendsveen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Prinsenhof, Best
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Kolk, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business Kaleidoscoop, Mortsel
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Veste, Delft
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden De Kattendans, Bergeijk

zaterdag 07 mei 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Diligentia, Den Haag
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Prinsenhof, Best
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg Venray, Venray
Jasper van Kuijk - Onder de streep TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kommil Foo Concertgebouw, Brugge
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pagina -173